A3087 GRIGIO GLOX
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A3087 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 220cm / 87inch |
| Height | 157cm / 62inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 270kg |
| Block | A3087 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 10 |
| Length | 285cm / 112inch |
| Height | 157cm / 62inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 270kg |
| Block | A3087 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 280cm / 110inch |
| Height | 157cm / 62inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 270kg |